Kas mes esame?

GTV prekės ženklu pažymėtos įmonės yra pirmaujančios naudotų ir naujų transporto priemonių dalių ir susijusių paslaugų teikimo srityje Rytų Europos šalyse.


Mūsų istorija prasidėjo 2004 m., kai artimiausių šeimos narių ir draugų komanda pradėjo tiesiogiai pirkti ir gabentis defektuotas transporto priemones iš didžiausio Europoje dėvėtų transporto priemonių aukciono. Nuo pat veiklos pradžios įmonės įkūrėjai siekė įgyvendinti svarbiausius tikslus – pakelti naudotų transporto priemonių verslą į aukštesnį lygmenį, sugriaunant vyraujantį „autolaužynų“ stereotipą, tapti konkurencinga rinkos dalyve, atsižvelgiant į klientų poreikius ir prisitaikant prie rinkos pokyčių.


Siekdama tikslų, GTV GROUP ir KO sparčiai augo ir plėtėsi, tapdama savo srities rinkos lydere. Per 13 veiklos metų, kompanija išaugo į 5 GTV ženklu pažymėtas įmones, kurios savo klientams siūlo plataus spektro prekių ir paslaugų kompleksą: dėvėtų ir naujų transporto priemonių dalių pardavimą, didmeninį ir mažmeninį variklių ir greičių dėžių pardavimą, testinių automobilių komplektus, neardytų automobilių, motociklų, kitų transporto priemonių pardavimą, teikia nupirkimo aukcionuose, demontavimo bei transporto paslaugas į Vakarus ir NVS šalis. Šiandien mes - kryptingai dirbančių 200 žmonių komanda, pelniusi partnerių ir nuolatinių klientų pasitikėjimą.


Orientuodamiesi į rinkos poreikius, nuolat tobuliname savo veiklą, plečiame siūlomų prekių ir paslaugų asortimentą. Sukūrėme ir intensyviai plėtojame vertingus partnerystės ryšius su BMW AG ir AUDI grupės koncernais Vokietijoje dėl jų gamyklose testuojamų automobilių dalių pardavimo pasaulio rinkose. Investuojame į modernius technologinius sprendimus bei infrastruktūros vystymą. Sukūrėme ir įsidiegėme naujas informacines technologijas, kurios leidžia automatizuoti veiklos vykdymo procesus, lengviau juos valdyti ir kontroliuoti, o svarbiausia – efektyviau aptarnauti klientus, vystyti ir išlaikyti abiems pusėms vertingus santykius.


Per pastaruosius metus drąsiai žengėme į elektroninių pardavimų erdvę, kas šiuo metu sudaro apie 60 proc. visų kompanijos paradvimų. Pasitelkiant patikimiausias kurjerių kompanijas DHL, TNT, Lietuvos paštą mūsų prekės pasiekia viso pasaulio pirkėjus (visos Europos šalys, Kinija, Naujoji Zelandija, Šiaurės ir Pietų Amerika, ir kt.) vidutiniškai per 5-7 d. nuo prekių išsiuntimo.


Tikime, kad be inovacijų, veržlaus ėjimo į priekį, stiprios komandos ir lojalių klientų nevyktų verslo pažanga. Bendradarbiavimas visuose lygiuose lėmė tai, kad tapome pirmaujančiais Pabaltijo valstybėse. Džiaugiamės, kad esame vertinami mūsų klientų ir partnerių.